Pirate Storm Ölüm ya da Zafer!

Herkes Güverteye Çıksın, Savaş Başlıyor!

Pirate Storm da Savaş

15.05.2012

Pirate storm da Savaş BAŞLIYOR!

Pirate Storm oyununda cesur korsanlar, savaşlarda düşmanlarını alt etmekle kalmıyor, uçsuz bucaksız maviliklerdeki şiddetli fırtınalara da karşı koyarak, gemisini en iyi şekilde idare etmeye çalışıyorlar.


Haydi sen de yelkenleri fora et! Fırtınalı sulara açılarak tüm marifetlerini göstererek kendini hem oyundaki rakiplerine hem de acımasız deniz canavarlarına karşı kanıtla!

Pirate Storm'da savaş kazandıkça şöhretine şöhret, servetine servet katacaksın. Tüm okyanus dünyası senden bahsedecek!

Kendi zevkine ve savaş stratejine göre donatılmış gemi, seçebileceğin karakterler, oluşturabileceğin lonca ve gruplar, 100'lerce görev, her biri 12 farklı haritadan oluşan 3 ayrı bölge, Pirate Storm'da seni bekliyor!

İleri düzeydeki oynanabilirlik ve muhteşem grafikler, Pirate Storm'da savaş, diğer online deniz korsanı oyunları arasından sıyrılmasını sağlıyor. Bigpoint'in online deniz savaşları oyunu , aksiyon dolu deniz serüvenleriyle oyunseverlerin vazgeçilmezleri arasına giriyor.


Tüm cesaretli deniz korsanları şimdi Pirate Storm'da buluşuyor!
Sen de kolayca üye girişi yapıp ücretsiz bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsin. Üstelik Pirate Storm tamamen Türkçe.

Tüm bu heyecan ve serüven hiç bir şekilde indirme ya da kurulum yapmadan direkt olarak tarayıcınız aracılığı ile sizinle buluşuyor.

Oyuncularını harika grafikler ve efektlerle karşılayan Pirate Storm, bununla da kalmayıp sunduğu PvE ve PvP sistemleriyle oyun içindeki arkadaşlarınıza ya da dünya üzerindeki diğer korsanlara karşı da savaşabilecek ve bu deneyimden eşsiz heyecan duyacaksınız.


Pirate Storm'da siz deniz korsanlarını bekleyenler elbetteki diğer korsanlar ve deniz canavarları değil. Eşsiz maviliklerin ve keşfedilmemiş adaların derinliklerindeki hazinelerin de peşine düşeceksiniz ve bu yolda inanılmaz deneyimler yaşayacaksınız.

Tüm bunlar en gelişmii teknoloji kullanılarak muhteşem grafikler ve görsel efektlerle siz korsanlara sunuluyor.
Harika grafiklerle bezenmiş Pirate Storm'da geminizi tamamen kendi istediğiniz gibi donatabilecek, silahlarınız, cephaneniz ve mürettebatınızla, Pirate Storm'da savaş deneyimini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
Sıradaki bir deniz serüveni sizleri bekliyor...